Rozpocznij współprace online

Możesz mieć pewność, że w Twojej diecie znajdą się tylko te produkty, które lubisz, a dzięki zorganizowanej liście zakupów i szybkim przepisom zaoszczędzisz pieniądze i czas.

Dietę dopasowuje indywidualnie do Twoich potrzeb:

Współpraca indywidualna jest dla Ciebie, jeśli:

Jesteś zapracowana i szukasz szybkich i łatwych rozwiązań. Chcesz jeść zdrowo, ale nie chcesz stać godzinami w kuchni.

Chcesz jeść zdrowo, ale normalnie. Przerażają Cię diety, w których znajdują się produkty, o jakich istnieniu nie miałaś pojęcia.

Nie chcesz marnować jedzenia. Chcesz nauczyć się robić zdrowe zakupy i wykorzystywać kupione produkty do końca.

Chcesz nauczyć się jeść, tak żeby wspierać swoje zdrowie. Wiesz, że dieta jest bardzo ważna i dzięki niej możesz wpłynąć na poprawę swojego samopoczucia.

Cały czas jesteś na diecie, ale nie widzisz efektów.

Wiesz, jak zdrowo się odżywiać, jednak brakuje Ci motywacji do działania.

Chcesz skończyć z jedzeniem w odpowiedzi na stres, smutek czy strach. Jesteś już zmęczona błędnym kołem odchudzania.

Nie wiesz, jak pokonać ciągłą ochotę na słodycze lub wysokokaloryczne przekąski.

Jeśli choć raz odpowiedziałaś TAK, to współpraca jest dla Ciebie!

Współpraca online

KONSULTACJA DIETETYCZNA
(współpraca bez jadłospisu)

150
 • Porady dietetyczne w jednostkach chorobowych
 • Zalecenia dietetyczne
 • Plan suplementacji według potrzeb

Miesięczna opieka

400 369
 • Pierwsza konsultacja 60-90 minut
 • Indywidualny i elastyczny plan żywieniowy
 • Cotygodniowy kontakt w postaci raportów
 • Dostęp do aplikacji mobilnej
 • Lista zakupów
 • Szczegółowy opis przygotowania każdego posiłku
 • Instrukcja wymiany produktów
 • Plan suplementacji
 • Zalecenia żywieniowe i materiały dodatkowe
 • Regularny kontakt i wsparcie
 • Konsultacja kontrolna

Miesięczna opieka
(kolejny miesiąc)

320
 • Konsultacja kontrolna
 • Nowy indywidualny i elastyczny plan żywieniowy
 • Cotygodniowy kontakt w postaci raportów
 • Dostęp do aplikacji mobilnej
 • Lista zakupów
 • Szczegółowy opis przygotowania każdego posiłku
 • Instrukcja wymiany produktów
 • Regularny kontakt i wsparcie

Chcesz podjąć współpracę?

1. WYWIAD DIETETYCZNY

Dzięki niemu dopasuję dietę indywidualnie do Twoich potrzeb.

2. STAŁY KONTAKT Z DIETETYKIEM

Regularny kontakt i wsparcie, dzięki któremu łatwiej będzie Ci osiągnąć swój cel.

3. INDYWIDUALNA DIETA

Dopasowany do Ciebie, pyszny i zdrowy jadłospis z listą zakupów.

4. SATYSFAKCJA Z POSTĘPÓW

Widoczne efekty możesz zobaczyć już po pierwszym tygodniu stosowania diety.

Dietetyk Sucha Beskidzka Dietetyk Śląsk Dietetyk Zabrze Dietetyk Maków Podhalański

W czym się specjalizuje?

Dietetyk kliniczny mgr Justyna Adamek | Psychodietetyk mgr Justyna Adamek | Dietetyk Sucha Beskidzka | Dietetyk Maków Podhalański | Dietetyk Zabrze

Jak wygląda współpraca z planem żywieniowym
krok po kroku

1. KONSULTACJA DIETETYCZNA

Na początku ustalamy dogodny dla Ciebie termin konsultacji, przed konsultacją otrzymujesz ankiety do wypełnienia. Konsultacja trwa zwykle około 1 godziny, podczas konsultacji zbieram wszystkie niezbędne informacje, dzięki którym dopasuje do Ciebie plan żywieniowy. 

2. PRZESŁANIE PLANU ŻYWIENIOWEGO

Do 5 dni roboczych od dnia konsultacji otrzymasz gotowy plan żywieniowy w formie pliku PDF, plan suplementacji, zalecenia żywieniowe, dodatkowe materiały edukacyjne i dostęp do aplikacji na telefon, w której będzie Twoja dieta oraz lista zakupów.

3. STAŁY KONTAKT I WSPARCIE

Zaczniesz swoją dietę, a ja będę z Tobą w stałym kontakcie. Odpowiem na Twoje pytania i pomogę Ci lepiej zrozumieć wpływ tego, co jesz na Twój organizm i samopoczucie.

4. POMIARY EFEKTÓW

Po każdym tygodniu diety poproszę Cię o krótką relację: jak Ci smakowało jak, Twoje samopoczucie i o Twoje pomiary. W razie potrzeby w trakcie stosowania jadłospisu, bez problemu możemy wprowadzać zmiany, żeby dieta jak najbardziej Ci odpowiadała, a efekty były najlepsze z możliwych.

5. KONSULTACJA KONTROLNA

Po miesiącu współpracy planujemy konsultację kontrolną, która może odbyć się przez telefon, Messenger lub video chat. Analizujemy dotychczasowe działania, rozmawiamy o celach, które udało się zrealizować i planujemy cele na kolejny miesiąc.

6. KOLEJNY MIESIĄC WSPÓŁPRACY

Wraz z rozpoczęciem kolejnego miesiąca współpracy otrzymasz nowe jadłospisy. Plany żywieniowe zawsze są odpowiednio zbilansowane i dostarczają wszystkich niezbędnych witamin i minerałów.

Pomogę Ci schudnąć i utrzymać stałe efekty, nawet jeśli jesteś już po wielu nieudanych próbach

Idealna dieta to ta, która pasuje do Ciebie.
Pokażę Ci, że wcale nie musisz się głodzić, jeść monotonie i odmawiać sobie wszystkiego, co lubisz, by osiągnąć wymarzone efekty.

Jeśli od dawna próbujesz schudnąć, ale nie widzisz efektów. Pokaże Ci inną drogę i pomogę zrozumieć przyczyny Twoich niepowodzeń, dając wparcie i motywacje.


Co mnie wyróżnia?

Kompetencje

Jestem magistrem dietetyki. Ukończyłam specjalizacje z zakresu dietetyki klinicznej i psychodietetyki. Moja miłość do dietetyki zrodziła się już na etapie technikum żywienia. Za mną prawie 10 lat edukacji. Swoją wiedzę przekładam na współprace z pacjentami. Jestem na bieżąco z badaniami naukowymi, dzięki czemu wprowadzam do współprac skuteczne techniki.

Dopasowanie planu żywieniowego do Twojego stylu życia

Współpracując ze mną, możesz mieć pewność, że dieta będzie dopasowana do Ciebie. W dobrym poznaniu Twoich potrzeb pomaga mi wypełniona przez Ciebie ankieta i przede wszystkim szczera rozmowa z Tobą. Dietę dopasowuje indywidualnie do Twoich preferencji: smaku, możliwości kulinarnych oraz finansowych, stylu życia oraz ilości czasu.

Empatia i dobry kontakt z pacjentem

Potrafię słuchać, nie krytykuje i nie oceniam. Tworzę relację, u której podstawy znajduje się zaufanie, dzięki temu łatwiej jest rozmawiać o problemach i planować działania, które je rozwiązują. Dobry kontakt pozwala mi na lepsze zrozumienie Twoich potrzeb, planów i marzeń.

Wsparcie i psychoedukacja

Wiem, jak ważne w procesie zmiany jest odpowiednie wsparcie. Dlatego motywuje, wspieram i edukuje. Studia psychodietetyczne jeszcze bardziej utwierdziły mnie w przekonaniu, że dieta to nie wszystko. Pomogę Ci osiągnąć Twój cel przez kompleksowe wsparcie.

Dieta jako realne wsparcie leczenia

Pomogę Ci wesprzeć leczenie poprzez odpowiednie odżywianie. Nie ma żadnych wątpliwości, że dieta ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia. Przez lata edukacji zdobywałam wiedzę, dzięki której pomogę Ci, bilansując jadłospis, tak by dieta sprawiła, że poczujesz się lepiej.

Doskonała
Na podstawie 18 opinii
Monika Biel
Monika Biel
2023-05-17
Świetny specjalista🎖️, pełen profesjonalizm i zaangażowanie w swoją pracę. Dziękuję za możliwość spotkania tak wspaniałego dietetyka 🤩
Monika Kiepura
Monika Kiepura
2023-04-25
Polecam bardzo gorąco współpracę Justyną! Dietetyk z pasją i zaangażowaniem. Dieta ułożona pod mnie jest smaczna i łatwa w przygotowaniu. Zaskakujące efekty w krótkim czasie🥰
Katarzyna Matusik
Katarzyna Matusik
2023-04-24
Wspaniały dietetyk godny polecenia. Super komunikatywna i służąca pomoca Pani Justyna. Polecam goraco😊
Klaudia Drobna
Klaudia Drobna
2023-02-08
Z całego serca polecam! Posiłki smaczne, nie zajmują dużo czasu. Super efekty w krótkim czasie 🙂
iwona bajcer
iwona bajcer
2023-02-01
Bardzo polecam panią Justynę i Jej dużą wiedzę. Dieta jest łatwa w przygotowaniu, wszystkie produkty łatwo dostępne. Dodatkowe materiały i spotkania online bardzo pomocne.
Gabriela G.
Gabriela G.
2022-11-15
Z całego serca polecam współpracę z Justyną. Profesjonalna i bardzo zaangażowania. Stworzyła dietę z łatwo dostępnych składników, prostą w przygotowniu i przede wszystkim smaczną. O każdej porze dnia i nocy mogę się z nią skontaktować. Wielkie 5+ 😍 ♥️♥️♥️♥️♥️
Mateusz Oleksa
Mateusz Oleksa
2022-11-07
15kg zeszło ze mnie 😊 bardzo dziękuję dieta dobrana perfekcyjnie pod moją pracę oraz aktywność z całego serca polecam tą Panią !!!
Patrycja Walczak
Patrycja Walczak
2022-11-03
Bardzo polecam. Pani Justyna rzetelnie podchodzi do swojej pracy i chętnie dzieli się różnymi technikami, które łatwo mogłam wykorzystać przy zmianie swojego stylu życia. Bardzo dziękuję 🙂
Gabriela Bogdanik
Gabriela Bogdanik
2022-10-04
Bardzo gorąco polecam 😍Dieta jest ułożona pode mnie posiłki są smaczne i łatwo można przyrządzić. Pani Justyna jest zawsze pomocna i zawsze doradzi 🥰🥰
Piotr Trzebuniak
Piotr Trzebuniak
2022-08-01
Polecam bardzo gorąco! Dietetyk z pasją i dużymi wiadomościami, dieta ułożona pod mnie jest mega smaczna i łatwa w przygotowaniu. Najważniejsze to stały kontakt z Justyną która służy zawsze porada! Polecam
Doskonała
Na podstawie 5 opinii
Asia Majchrowicz
Asia Majchrowicz
2022-01-21
poleca
Pyszne posiłki, miła i fachowa współpraca 😍 Gorąco polecam ! 👍
Agnieszka Kadela
Agnieszka Kadela
2021-12-31
poleca
Bardzo gorąco polecam Panią justynke jest wspaniała wkłada ogromne serce w posiłki które są po prostu pyszne całym sercem wspiera doradza dopinguje zawsze można na nią liczyć. Osobiście bardzo dziękuję to dzięki pani czuje się wspaniale moje zdrowie się poprawiło jest pani wspaniała w chwilach kryzysu potrafi pani podnieść na duchu pani słowa to miód lejacy się na serce 😘💖
Daria Leńczowska
Daria Leńczowska
2021-12-30
poleca
Bardzo polecam! Posiłki bardzo łatwe, szybkie w przygotowaniu, a co najważniejsze-pyszne! 😉 Współpraca z tą Panią to czysta przyjemność! 🥰
Artur Bobka
Artur Bobka
2021-02-28
poleca
Przepisy są bardzo pyszne, dużo pomagają, utrzymuje dobry kontakt z pacjentem, jest osobą sympatyczną, pomocną, jak coś potrzebuje to zawsze można się odezwać i zawsze pomoże, doradzi 😊
Natalia Brzezicka
Natalia Brzezicka
2021-02-18
poleca
Bardzo polecam☺️! Przemiła osoba która ma naprawdę ciekawe pomysły❤️ Kontakt świetny! Jestem w trakcie jednej diety i zawsze mogę się odezwać z pytaniem🥰 Posiłki są smaczne i łatwe do zrobienia🍴 Na pewno pozostanę z Justyną na dłużej🤩

Chcesz podjąć współpracę?

Shopping Cart
Scroll to Top